Dárky k promoci: Tipy na dárky k promoci

Napsal Dárky (») ve čtvrtek 20. 5. 2010 v kategorii Dárky, přečteno: 8212×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Jedním z nejkrásnějších dárků k promoci, který můžete darovat, je přání štěstí a úspěchu. Poradíme vám, jaký nejlepší dárek k promoci vybrat a jak k promoci darovat hodnotný dárek společně se štěstím a úspěchem.

Dárky k promoci

K promoci darujte štěstí a úspěch

Dárky k promoci Jedním z nejkrásnějších dárků k promoci, který můžete darovat, je přání štěstí a úspěchu. A přesně takovým přáním je luxusní pero Delta Italy We´17 Šťastné pero. Při předání šťastného pera jako dárku k promoci dáváte obdarovanému mnohem více, než jen vyjádření přání štěstí.

Šťastné pero jako dárek k promoci

Šťastné pero je zcela výjimečné, neboť je jediným perem na světě, které přináší štěstí. Hodí se proto skvěle jako dárek k promoci. We´17 představuje nový rozměr ve světě kvalitních krasopisných nástrojů, je ztělesněním tajemství, štěstí, úspěchu, naděje a víry v budoucnost.

Darky-k-promoci-diamanty

Talisman z pravého korálu pro štěstí v klipu pera

Do klipu všech verzí per této nové ručně vyráběné kolekce vložila společnost Delta jako talisman pro své zákazníky "corno-pepperoncino" neboli červenou papričku, která je tradičním symbolem pro štěstí a ochranu před zlem. Je překvapivé, že úplně stejný význam připisují červené papričce i lidé z amerického jihozápadu a mnohé další národy světa. Každé "šťastné pero" We´17 společnosti Delta bude sloužit po celé roky. Do každého "šťastného pera" We´17 vložila Delta spoustu štěstí a je proto ideálním dárkem k promoci.

Kolekce dárků k promoci

K promoci můžete kromě šťastného pera darovat také luxusní hedvábnou kravatu s ukrytým talismanem pro štěstí, nebo hodinky s ukrytým talismanem pro štěstí.
Darek-k-promoci-hodinky

Hodinky s talismanem pro štěstí jako dárek k promoci

Jako dárek k promoci se skvěle hodí také tyto jedinečné hodinky Markiaro z kolekce Wé, Lucky Watches. Markiaro Wé, tak navazuje na svou jedinečnou kolekci per Delta Wé, kdy v klipu pera je ukryt talisman pro štěstí a pro ochranu před zlem v podobě červené chilli papričky. Úspěšnou kolekci tak Markiaro rozšiřuje o hodinky s tímto tradičním talismanem pro štěstí. Talisman vyrobený z pravého korálu je tentokrát zašroubovaný do těla samotných hodinek.

Dárky k promoci - kravata

Hedvábná kravata s talismanem pro štěstí jako dárek k promoci

Exklusivní luxusní hedvábná kravata Markiaro o vysoké gramáži ručně ušitá s nejvyšší pečlivostí italskými mistry je ideální jako dárek k promoci a jako přání štěstí a úspěchu. Elegantní, okouzlující pro pány s vysokým smyslem pro kvalitu.

Vyrobena z hedvábí, přívěšek je z pravého korálu a 18kt zlata.

Dárky k promoci >

 

 

 

Oficiální stránky:
Men's Wallets

Související odkazy:
Pánské peněženky
Slim peněženky

Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.